MAI
Bittman îşi face cartier de vile
Dan Bittman (47 de ani) sfidează criza financiară si isi construieşte propriul cartier de vile in Popeşti-Leordeni. Momentan are trei case, dar în ritmul în care se lucrează, până în primăvară, ar mai putea răsări încă două.
Liderul formaţiei Holograf a fost surprins de fotoreporterii Libertăţii în timp ce-şi inspecta complexul format din trei vile, la marginea Bucureştiului.
Venit la volanul unui superb BMW X5, semn că afacerile-i merg brici, Bittman a fost întâmpinat de unul dintre muncitori, probabil şeful de echipă. A intrat în curtea uneia dintre vile, apoi a urcat pentru a inspecta stadiul finisărilor.
Mai deţine două lacuri în Călăraşi
S-a arătat nemulţumit de acoperiş, care nu era tocmai aşa cum dorea şi i-a transmis acest lucru şefului de şantier.
Apoi a coborât, s-a aşezat pe un fotoliu gonflabil, a stat un pic de vorbă cu muncitorii, iar la plecare a scos nişte bani şi i-a cinstit pe aceştia. Artistul român mai deţine şi două lacuri, ambele în judeţul Călăraşi.
































aviz amatorilor !
"Ţară de secături, ţară minoră, căzută ruşinos la examenul de capacitate în faţa Europei...
Aici ne-au adus politicienii ordinari, hoţii improvizaţi astăzi în moralişti, miniştrii care s-au vândut o viaţă întreagă, deputaţii contrabandişti...
Nu ne prăbuşim nici de numărul duşmanului, nici de armamentul lui, boala o avem în suflet, e o epidemie înfricoşătoare de meningită morală".
http://cid-701cb50bac60f959.profile.live.com
Octavian Goga, în 1916!!!
Sursa: MCP Press Agency, MARIN VOICAN GHIOROIU
Am tot respectul pentru cariera lui din muzica, dar la imobiliare nu cred ca se pricepe.
Il sfatuiesc sa caute o persoana avizata care sa il consilieze.
"Arhitectura" este foarte saraca si nu imi spune nimic.Sfatul meu este sa apelati la un arhitect si sa il lasati sa isi faca meseria.
In rest marketing Bittman.
O zi buna!